03.07.2020 - Dodavatelé energií a telekomunikačních služeb

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

Já, níže podepsaná, J. K., Vás touto cestou žádám o poskytnutí informací dle zákona č. 106/1999 Sb., Zákona o svobodném přístupu k informacím. Informace potřebuji pouze o Vaší hlavní budově obce (sídlo obce, radnice), tedy obecní úřad nebo městský úřad či magistrát. Otázky k vyplnění:

1. Počet obyvatel obce?

2. Čím je vytápěna budova radnice (sídlo obce)?

a) elektřina

b) zemní plyn

c) tuhá paliva (uhlí, dřevo a pelety)

d) jiné (uvést jaké) SZTE (systém zásobování tepelnou energií)

3. Jaký je Váš dodavatel elektřiny?

4. Jaká byla Vaše spotřeba elektřiny za rok 2019 a kolik jste zaplatili za elektřinu v roce 2019?

5. Jste spokojeni s Vaším dodavatelem elektřiny?

6. Plánujete do budoucna změnu dodavatele elektřiny?

7. Jaký je Váš dodavatel zemního plynu?

8. Jaká byla Vaše spotřeba zemního plynu za rok 2019 a kolik jste zaplatili za zemní plyn v roce 2019?

9. Jste spokojeni s Vaším dodavatelem zemního plynu?

10. Plánujete do budoucna změnu dodavatele zemního plynu?

11. Jaký je Váš poskytovatel telekomunikačních služeb (internet a volání)?

12. Kolik jste zaplatili za telekomunikační služby (internet a volání) v roce 2019?

13. Jste spokojeni s Vaším poskytovatelem telekomunikačních služeb (internet a volání)?

14. Plánujete do budoucna změnu poskytovatele telekomunikačních služeb (internet a volání)?

Odpověď

1. Počet obyvatel obce?

K 1.1.2020 občanů ČR 44 331, 1 223 cizinců s přechodným pobytem, 1 637 cizinců s trvalým pobytem

2. Čím je vytápěna budova radnice (sídlo obce)?

a) elektřina

b) zemní plyn

c) tuhá paliva (uhlí, dřevo a pelety)

d) jiné (uvést jaké): SZTE (systém zásobování tepelnou energií) SZTE (systém zásobování tepelnou energií)

3. Jaký je Váš dodavatel elektřiny?

CENTROPOL ENERGY, a.s.

Spotřeba: 267 064 kWh (budova radnice, hlavní ELM). Za rok 2019 za budovu radnice uhrazeno 2 035 124 Kč.

5. Jste spokojeni s Vaším dodavatelem elektřiny?

Ano

6. Plánujete do budoucna změnu dodavatele elektřiny?

Ano

7. Jaký je Váš dodavatel zemního plynu?

LAMA energy a.s.

Zemní plyn není do budovy radnice zaveden (tj. bez spotřeby a nákladů).

9. Jste spokojeni s Vaším dodavatelem zemního plynu?

Ano

10. Plánujete do budoucna změnu dodavatele zemního plynu?

Ano

11. Jaký je Váš poskytovatel telekomunikačních služeb (internet a volání)?

Internet - Liberecká IS, a.s.

Mobilní telefon – Vodafone Czech Republic a.s.

Pevné linky – T-Mobile Czech Republic a.s., O2 Czech Republic a.s.

Internet 174 240 Kč = neevidujeme pouze pro budovu radnice, jedná se o připojení všech budov SMJN

Mobilní telefony – 354 779,08 Kč – neevidujeme pouze pro budovu radnice, jedná se o mobilní telefony pro všechny zaměstnance i v jiných budovách

Pevné linky – 163 351,35 Kč – neevidujeme pouze pro budovu radnice, jedná se o mobilní telefony pro všechny zaměstnance i v jiných budovách

Ano