03.02.2020 - Počet služebních psů a jejich využití

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

Dobrý den,
žádám Vás o poskytnutí informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, k využití pro vypracování mé bakalářské práce na téma – Využití služebního psa obecní policie. Tuto práci píši na půdě Policejní akademie České republiky v Praze, Fakultě bezpečnostně právní, Katedře policejních činností.

Žádám Vás o poskytnutí aktuálního počtu služebních psů (druhy plemen) a psovodů aktivně sloužících u Vaší obecní/městské policie. Dále o jakékoliv informace o aktuálním využití těchto služebních psů a o jejich využití při spolupráci s ostatními složkami IZS, zejména s Policií České republiky.

Pokud žádné služební psy ani psovody nemáte, postačí mi pouze tato informace.

Předem mockrát děkuji za Váš čas.

E. S.

Odpověď

Dobrý den,

Na váš dotaz sdělujeme, že Městská policie Jablonec nad Nisou nikdy neměla a ani v současné době nemá žádného služebního psa ani psovoda.
Pěkný den.

Bc. Pavlína Reichelová
vedoucí organizačního a personálního oddělení

Vytvořeno 4.2.2020 13:16:55 | přečteno 268x | Petr Vitvar