02.11.2020 - Informace o home-office

Poskytnuté informace dle zák. 106/1999 Sb.

Otázka

Dobrý den,

na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu informacím jsem Vás chtěl požádat o poskytnutí následujících informací:

• kolik zaměstnanců působí na MěÚ/Magistrátu Jablonec (přepočet na úvazky)
  • kolik zaměstnanců má v současné době nařízený home-office (přepočteno na úvazky)
  • jaké je procentuální rozložení místa výkonu práce mezi "obvyklým místem" a "home-office" (plánovaný, aktuální)

Existuje-li směrnice ošetřující výše uvedené dotazy, prosím o její poskytnutí.

Děkuji velice za odpověď.

P. N.

Odpověď

Dobrý den,

• Přepočtený počet zaměstnanců statutárního města Jablonec nad Nisou zařazených do Magistrátu města Jablonec nad Nisou je 211,348 (bez pracovníků na veřejně prospěšné práce)

• Přepočtený počet zaměstnanců statutárního města Jablonec nad Nisou zařazených do Magistrátu města Jablonec nad Nisou vykonávajících home-office je 38,040 (bez pracovníků na veřejně prospěšné práce)

• 81,94% zaměstnanců statutárního města Jablonec nad Nisou zařazených do Magistrátu města Jablonec nad Nisou má „obvyklé místo výkonu“ práce a 18,06% má jiné

Práci z domova řeší příloha pracovního řádu, kterou zasíláme.

ikona souboruPříloha pracovního řádu - home-working

Bc. Pavlína Reichelová
vedoucí organizačního a personálního oddělení

Vytvořeno 10.11.2020 13:10:16 | přečteno 275x | Petr Vitvar