Setkání s občany 2020 - Rýnovice a Lukášov

, autor: Petr Vitvar
Radnice v Jablonci nad Nisou již několik let udržuje tradici veřejných setkání členů vedení města s občany. V roce 2020 však nemohla tato setkání kvůli pandemii koronaviru proběhnout. Občané z každé lokality však měli možnost pokládat dotazy písemně. Zde je přehled odpovědí na dotazy z lokalit Rýnovice a Lukášov.
  1. J. T.: Plánujete něco dělat s komunikací v ulici Pražského povstání (úsek Janovská - Sněhová)? Tento úsek je v havarijním stavu a stále se zhoršuje. Lokální záplaty vydrží sotva jednu sezónu a pak jsou ty díry ještě hlubší.

    Vyjádření OSK: úsek není v havarijním stavu, dle vyhlášky je ve stupni č. III – IV, což je s opatrností sjízdný. Tento úsek plánujeme výhledově zařadit do plánu oprav, dle stavu inženýrských sítí a poskytnutých financí na opravy komunikací.

  2. J. M.: Je možné opravit ulici J. K. Tyla, která sloužila jako objízdná trasa v době výstavby okružní křižovatky Rýnovice?

    Vyjádření OSK: jako každým rokem i příští rok správa komunikací počítá s drobnými opravami komunikací po celém městě. Větší opravy v ulici J. K. Tyla nejsou plánovány.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.
Vytvořeno 7.12.2020 15:54:09 | přečteno 297x | Petr Vitvar
load