Zapojte se do třídění bioodpadu

, autor: archiv MMJN

17.10.2022 - Magistrát zve na seminář o třídění odpadu a udržitelném rozvoji města, ve středu 19. října 2022 od 16 hodin v budově radnice

V souladu s principy trvale udržitelného rozvoje se v přístřešku na kontejnery u vybraných domů na některých sídlištích objeví za pár dní hnědé nádoby na rostlinný bioodpad. Vytříděný bioodpad z těchto nádob bude odvezen k následnému zpracování do kompostárny. Klíčová je čistota vysbíraného materiálu. Proto jsme v rámci projektu MA21 nachystali seminář, který bude zaměřen na správné třídění bioodpadu a následný proces kompostování.

Místo konání: budova radnice, zasedací sál, č. dveří 202

Termín: 19. října 2022 od 16 do 17 h.

Program:

• Udržitelný rozvoj města (RNDr. Viktor Třebický, Ph.D., CI2 o.p.s.)
  • Třídění odpadu v Jablonci nad Nisou (Mgr. Barbora Šnytrová, magistrát města)
  • Jak funguje kompostárna a jak správně třídit bioodpad (Zdeněk Faistaver, Severočeské komunální služby s.r.o.)
Vytvořeno 17.10.2022 14:08:11 | přečteno 194x | Petr Vitvar
Štítky: životní prostředí , ma21