Výjimky z vyhlášky o nočním klidu

, autor: archiv JM

28.06.2022 - Letní teplé počasí láká lidi ven z jejich domovů. Ti vyhledávají zábavu o letních večerech, které by trvaly i déle do noci. Některé programy tak přesáhnou dobu nočního klidu stanovenou městskou obecně závaznou vyhláškou č. 7/2016, o ochraně nočního klidu (OZV). Pořadatelé tak musí požádat o výjimku.

Noční klid v Jablonci nad Nisou platí podle OZV od 22 hodiny do 6 hodiny ranní. Pořadatelé některých kulturních akcí proto musí požádat město o výjimku. Tu dostalo například letní kino, a to na období červen až září. Zde je noční klid vymezený na dobu 1 až 6 hodin ráno. Do půlnoci smí trvat koncert v areálu minipivovaru Volt u jablonecké přehrady, který je plánovaný na pátek 1. července.

Vytvořeno 28.6.2022 13:57:36 | přečteno 205x | Petr Vitvar
Štítky: kultura