Vedení města děkuje sportovcům za skvělou reprezentaci

, autor: Petr Vitvar

19.11.2021 - Primátor Jiří Čeřovský spolu se svými náměstky přijal na radnici Tomáše Slavíka, vítěze Mistrovství světa horských kol v disciplíně fourcross, které se konalo v italském Val di Sole.

Tomáš Slavík se svým týmem již pravidelně pořádá v areálu Dobré Vody závod světové série ve fourcrossu s názvem JBC 4X Revelations. „Jablonec nad Nisou je ideální místo pro můj sport,“ říká Slavík a dodává, že v blízkém i vzdálenějším okolí se nachází či buduje řada tratí určených právě pro milovníky tohoto sportu.

Tomáš Slavík je prvním ze čtveřice sportovců, kterým chce vedení města poděkovat za jejich dosažené výkony a skvělou reprezentaci města. Primátor města Jiří Čeřovský sdělil: „Původně jsme plánovali zorganizovat společné setkání všech, ale časové možnosti a nákaza COVID nám toto neumožnila. Proto se s Markétou Davidovou, Dianou Cholenskou a Františkem Doubkem setkáme později.“

Kromě příjemného společenského setkání si sportovci jako poděkování odnáší také šek na 20 tis. korun.

Vytvořeno 19.11.2021 13:09:12 | přečteno 123x | Petr Vitvar
Štítky: sport , společnost