V ulici Budovatelů dočasně zpomalíte

, autor: archiv MMJN
09.05.2022 - Od úterý 10. května dojde k částečnému dopravnímu omezení na jablonecké ulici Budovatelů v prostoru Anenského náměstí.

„V souvislosti s budováním retenční nádrže v prostoru parkoviště na Anenském náměstí dojde ke zúžení obou průjezdných pruhů,“ říká Pavel Sluka, vedoucí oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu, a dodává: „V místě bude snížená rychlost, oba zúžené pruhy ale zůstávají průjezdné.“ Omezení zůstává po dobu výstavby retenční nádrže, tedy přibližně do října roku 2022. Retenční nádrž se sedimentačním a záchytným prostorem pro závlahu je součástí akce Dešťová kanalizace Centrum II. etapa, ulice Budovatelů, Soukenná, Dolní náměstí a spadá do rekonstrukce podzemních sítí v centru města.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Vytvořeno 9.5.2022 14:52:08 | přečteno 143x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace