Uzavře se část ulice 5. května

, autor: Markéta Krajčovičová

17.02.2023 - Od pondělí 20. února se uzavře část ulice 5. května od okružní křižovatky 5. května – Lovecká – Mostecká po křižovatku 5. květen – ul. SNP, která potrvá do odvolání. Důvodem je čtvrtá etapa rekonstrukce plynového potrubí, které je v havarijním stavu. Opravovat jej začala společnost GasNet v loňském roce.

„Letos se opraví v části ulice 5. května od křižovatky s ulicí SNP po OK s ulicí Mosteckou celoplošně povrch. Půjde pouze o opravu obrusné vrstvy komunikace, která spočívá v odfrézování 5 cm a položení nové vrstvy o stejné tloušťce,“ vysvětluje jablonecký náměstek pro správu majetku Petr Roubíček.

S uzavírkou souvisí také změny na linkách MHD č. 102 a č. 117. „Zrušená bude zastávka v ulici 5. května u základní školy v obou směrech a náhradní zastávky budou v ulici Podhorská a Podhorská, Vikýř,“ říká Luboš Wejnar, ředitel Jablonecké dopravní, a.s.

Objízdné trasy:

Linka č. 102 (pracovní dny) - spoje s odjezdem v 7:45 a 12:45 hod. ze zastávky Autobusové nádraží jedou ulicí Podhorskou (zde náhradní zastávka Podhorská a Podhorská, Vikýř) a dále spoje pokračují po své standardní trase. Po stejné objízdné trase jede i spoj na autobusové nádraží s odjezdem z Jabloneckých Pasek v 13:31 hod. Ostatní spoje linky č. 102 jsou zabezpečeny po své standardní trase.

Linka č. 117 (pracovní dny) – spoj s odjezdem v 5:45 hod. ze zastávky Autobusové nádraží jede ulicí Podhorskou (zde náhradní zastávka Podhorská a Podhorská, Vikýř) a dále pokračuje po své standardní trase. Spoje s odjezdem v 5:51 ze zastávky Na Hutích a 10:50 ze zastávky Novoveská jedou do zastávky Autobusové nádraží ulicí Podhorskou (zde náhradní zastávka Podhorská, Vikýř a Podhorská). Ostatní spoje linky č. 117 jsou zabezpečeny po své standardní trase.

Vytvořeno 17.2.2023 15:03:33 | přečteno 379x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace
 
load