Strážníci vyplašili zloděje

, autor: archiv MP

29.01.2021 - Ve čtvrtek 28. ledna krátce před desátou hodinou večerní volal na linku 156 Městské policie Jablonec nad Nisou pan V. V. Všiml si dvou podezřelých mužů, kteří na parkovišti u jablonecké přehrady proti areálu bývalého Jablonexu něco odřezávají kotoučovou bruskou ze zaparkované Škody Octavia.

„Jakmile spatřili oznamovatele, ihned naskočili do vozidla Ford Transit modré barvy a z místa ujeli. Hlídka strážníků na místě zjistila, že pachatelé se pokusili z vozidla odcizit katalyzátor,“ říká Tomáš Svačina z MP.

S dopadením hříšníků strážníkům pomohly kamery. „Na operačním středisku zjistili, že podezřelé vozidlo se v čase 21:38 pohybovalo po ulici Palackého směrem od centra přes kruhový objezd U Kapličky po ulici Palackého až ke světelné křižovatce s ulicí U Kostela. Na obrazovce strážníci zjistili, že registrační značka obsahovala písmeno A a čtyřčíslí začínalo čísly 21. Registrační značka pravděpodobně dále obsahovala číslo 5,“ doplňuje Svačina. Vozidlo hlídka našla odstavené v ulici U Hřiště a celou věc pak předala Policii ČR.

Vytvořeno 29.1.2021 15:17:28 | přečteno 309x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie