Retenční nádrž na Anenském náměstí

, autor: Petr Vitvar
05.05.2022 - Úplně se uzavřelo parkoviště na Anenském náměstí včetně výjezdu a vjezdu do ulice Dvorská z Anenského náměstí. Omezení potrvá přibližně do poloviny tohoto října. Důvodem je pokračování realizace II. etapy dešťové kanalizace centrum, za které město zaplatí 19 mil. korun.

„Cílem této části je vybudování retenční nádrže pod parkovištěm na Anenském náměstí, dešťové stoky v ulici Dvorská a části stoky do ulice Soukenná včetně kanalizačních šachet, připojení uličních vpustí a dešťových svodů,“ konstatuje vedoucí oddělení investiční výstavby Pavel Sluka a dodává, že po dokončení stavby budou na celém náměstí i v ulici Budovatelů položené finální asfaltové povrchy.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Vytvořeno 5.5.2022 8:26:50 | přečteno 210x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace