Postaráte se v létě o děti? Zaregistrujte se

, autor: archiv MMJN

20.02.2023 - Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výzvu na registraci subjektů, které by chtěly nabídnout rodičům předškoláků a žáků prvních tříd prázdninovou péči. Město na pobyt dětí rodičům přispěje 130 korunami denně. Přihlášku k registraci je možné podávat do konce března.

„Jedná se už o tradiční službu rodičům, kteří jsou o prázdninách v práci a nemohou se o své děti postarat. Organizátoři příměstských táborů, kteří se zaregistrují u města, mohou pak tuto službu rodičům nabídnout s tím, že město jim v takovém případě přispěje na pobyt dítěte 130 korun denně, maximálně však po dobu pěti pracovních dnů,“ vysvětluje jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.

Zájemci o registraci musí splnit několik podmínek, které jsou zveřejněné na webových stránkách města. „Pokud podmínky registrace splní, podepíše s nimi město smlouvu. Na jejím základě pak ti zaregistrovaní poníží úhradu za příměstský tábor o finanční příspěvek města,“ doplňuje náměstkyně Hamplová.

Přihlášky na předepsaných formulářích, které jsou na webu města, společně s povinnými přílohami mohou zájemci odevzdávat už v těchto dnech, nejpozději pak do 12 hodin 31. března.

Výzva na registraci subjektů, které jsou oprávněny poskytnout službu na zabezpečení dětí předškolního věku a žáků 1. tříd ZŠ formou příměstských táborů

Vytvořeno 20.2.2023 | přečteno 157x | Petr Vitvar
Štítky: vzdělávání
 
load