Opilí řidiči v ulicích Jablonce

, autor: Petr Vitvar

23.02.2023 - Jeden se opil ze šoku z nehody, druhý díky hladině alkoholu překročil rychlost. Jablonečtí strážníci řešili řidiče, kteří se nechovali, jak měli.

Brzy ráno strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou našli vozidlo zn. Citroen, nabourané ve středové zídce kruhového objezdu u benzínové čerpací stanice Shell ve Mšeně. Řidič skončil s pouze drobnými oděrkami na rukách. Hlídka ho podrobila orientační zkoušce na alkohol a přístroj naměřil 1,99 ‰. Řidič se bránil tím, že alkoholem chtěl zmírnit nervový otřes z nehody, proto po ní vypil malou láhev rumu. Strážníci předali hříšníka Policii ČR k dalšímu prošetření celé události. Kolem půl desáté večer v ulici U Přehrady hlídka městské policie zastavila kvůli rychlé jízdě šedý vůz značky Škoda. Radar naměřil rychlost téměř 80 km/h. Auto řídil řidič s blokovaným řidičským průkazem, který byl nejen opilý, ale i pod vlivem omamných látek.

Vytvořeno 23.2.2023 14:12:53 | přečteno 235x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie