Online setkání bude 29. dubna

, autor: Pixabay.com
08.04.2021 - Od 15. dubna měla začít v Jablonci nad Nisou tradiční setkání s občany formou online, které letos jablonecký magistrát plánuje v rámci Místní Agendy 21. Jenže pandemie se podepsala také na jejich přípravě. Proto se termín odsouvá na konec dubna. Setkání proběhne jedno společné pro celé město ve čtvrtek 29. dubna od 17 hodin. Odkaz na setkání s občany město zveřejní v pátek 23. dubna.

„Připravovali jsme sedm online setkání, tak jak bylo zvykem do této doby. Kvůli technickým problémům spojeným s pandemií jsme se nakonec rozhodli pro jedno velké online setkání pro celé město, které proběhne ve čtvrtek 29. dubna od 17 hodin,“ říká moderátor události Jan Štol z oddělení komunikace s veřejností jabloneckého magistrátu. Veřejnost může stále zasílat písemně dotazy do setkání na adresu stol@mestojablonec.cz předem, nebo bude moci klást otázky během přímého přenosu v chatu. „Na dotazy budou ve studiu odpovídat primátor Jiří Čeřovský i všichni náměstci. Přenos bude trvat jednu hodinu a jeho záznam bude zveřejněný na webu města,“ dodává Štol s tím, že pod videem bude také zápis z celého setkání. V zápise se objeví také dotazy, které během hodiny politici nestačí zodpovědět, nebo bude nutné přesné informace ověřit v úřadu.

Setkání s občany jsou v Jablonci už tradiční záležitostí. Odehrávají se vždy na jaře v jednotlivých městských lokalitách. Jejich seriál přerušila pandemie koronaviru – připravená setkání byla odložena na jaře 2020 na podzim stejného roku, kdy musela být ze stejného důvodu zrušená. Proto se tentokrát jablonecká radnice rozhodla pro setkání v online prostředí.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Vytvořeno 8.4.2021 8:19:36 | přečteno 1023x | Petr Vitvar
Štítky: ma21
 
load