Od 8. července se položí definitivní asfalt

, autor: Petr Vitvar

01.07.2022 - Od 8. do 16. července bude úplně uzavřená část ulice Liberecké od křižovatky u divadla po křižovatku s ulicí Průmyslová a Lípová. Bude se zde pokládat definitivní asfaltový povrch, který završí tuto etapu rekonstrukce kanalizace a dalších sítí.

Řidiče, projíždějící kolem městského divadla ulicí Libereckou, dopravní značka upozorňovala na fakt, že projíždí stavbou. To se během druhého červencového týdne změní. „Od pátku 8. července se úplně uzavře část ulice Liberecká od křižovatky s ulicemi Poštovní a Opletalova, tedy od křižovatky u divadla, po křižovatku s ulicemi Průmyslová a Lípová. Zhotovitel tu během týdne položí definitivní asfaltový povrch, na kterém bude poté i vodorovné dopravní značení. Položením povrchu se tak završí etapa rekonstrukce kanalizace a dalších sítí z minulého roku,“ vysvětluje Pavel Sluka, vedoucí oddělení přípravy a realizace investic jabloneckého magistrátu.

V těchto dnech ještě probíhají stavební práce na kanalizaci a sítích dalších investorů v ulici Průmyslová. I tady se stavba posune. „Posunout by se měla 18. července, kdy se uzavře kvůli ukončení kanalizace na tři týdny křižovatka ulic Průmyslová – 28. října,“ vysvětluje Miroslav Kopecký z oddělení přípravy a realizace investic.

Další informace

Vytvořeno 1.7.2022 12:47:53 | přečteno 1298x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace
 
load