Nová sanita pro jabloneckou nemocnici

, autor: archiv MMJN

22.10.2021 - Na základě návrhu odboru sociálních věcí a zdravotnictví jabloneckého magistrátu byl iniciován dodatek ke smlouvě, díky kterému Nemocnice Jablonec z již poskytnutého příspěvku koupí novou sanitu.

Návrh zastupitelé schválili a nemocnice tak vyřešila nejen náklady související s přestěhováním očkovacího centra, ale získá i zbrusu novou sanitu.

Původně byly dva miliony z městského rozpočtu celé určené na úhradu nákladu s přestěhováním očkovacího centra z městské sportovní haly a jeho novým vybudováním v areálu nemocnice. „Na základě žádosti nemocnice však zastupitelé schválili změnu struktury příspěvku. Na výlohy se stěhováním nemocnice vyčerpala necelých 625 tisíc korun. Za zbylých 1,4 mil. korun nemocnice koupila sanitní vůz,“ informuje náměstek pro oblast sociální David Mánek.

Vytvořeno 22.10.2021 14:32:12 | přečteno 122x | Petr Vitvar