Na úřad jen objednaní, městské organizace jsou stále mimo provoz

, autor: Petr Vitvar

12.02.2021 - Na základě doporučení krizového štábu ORP Jablonec nad Nisou a z rozhodnutí primátora Jiřího Čeřovského zůstává s ohledem na současnou epidemickou situaci provoz městských organizací, jako jsou společnosti Sport, Kultura, městské divadlo či knihovna, v týdnu od 15. do 21. února 2021 beze změny.

„To znamená, že provoz zmíněných organizací je i nadále uzavřený bez ohledu na konec nouzového stavu,“ vysvětluje tajemník jabloneckého magistrátu Marek Řeháček s tím, že o případných obratech bude úřad veřejnost ihned informovat.

Beze změny zůstává také provoz samotného magistrátu. „I úřední hodiny jsou v týdnu od 15. února zachovány v původním rozsahu, ovšem s tím, že do obou budov budou vpuštěni pouze objednaní klienti,“ dodává Řeháček. V radnici i v budově v ulici Komenského 8 nadále platí všechna doposud stanovená hygienická a protiepidemická opatření. „Pokud nebude určeno jinak, pokračuje tento režim prozatím až do konce února 2021,“ uzavírá Marek Řeháček.

Vytvořeno 12.2.2021 14:16:11 | přečteno 476x | Petr Vitvar
Štítky: koronavirus