Mnoho sportů, jedno místo!

, autor: Sundisk

06.09.2023 - Už 8. ročník Jablonecké neděle je připravený na neděli 10. září od 13 do 18 hodin. Prezentace sportovních oddílů, klubů a volnočasových aktivit pro děti se odehraje na ploše mezi plaveckým bazénem a městskou sportovní halou i u blízké přehrady v Jablonci nad Nisou. 

„Sportování dětí je pro vedení města absolutní prioritou. Z toho důvodu podporujeme činnost sportovních klubů, které se starají o mládež systémem dotačních programů. Osobně se domnívám, že v Jablonci nad Nisou je nabídka sportovních oddílů velmi bohatá a že každé dítě, které má zájem se hýbat, si z ní vybere. A Jablonecká neděle je se svou souhrnnou nabídkou velmi zásadním počinem,“ říká náměstkyně primátora pro oblast humanitní Jana Hamplová. 

Mnoho sportů na jednom místě – tak zní podtitul události, kterou organizuje společnost SUNDISK, s.r.o., pod záštitou statutárního města Jablonec nad Nisou. Její zařazení na začátek školního roku vyplývá z faktu, že právě teď se děti rozhodují, jak budou trávit svůj mimoškolní čas. „Jablonecká neděle je jedinečnou příležitostí, jak získat přehled, co naše město nabízí. Děti i rodiče si mohou vše vyzkoušet na jednom místě, promluvit si s trenéry či vedoucími oddílů a zájmových organizací. Pro sportovní kluby je toto období velmi důležité z hlediska náboru,“ připomíná Hamplová.

Návštěvníci Jablonecké neděle se mohou těšit například na úžasná exhibiční vystoupení judistů a capoeiristů. Oddíl Vodní záchranné služby ČČK předvede ukázku záchrany tonoucího přímo u jablonecké přehrady. „Jsem pyšný na to, že díky naší Jablonecké neděli si svůj klub vybrali již stovky místních dětí. Z vlastní zkušenosti vím, jak je pro život důležité najít si svoje sportovní prostředí, které nejen dětem, ale i nám dospělým nesmírně okoření život,“ uvádí Martin Bauer ml. ze společnosti SUNDISK. 

Během nedělního odpoledne moderátorka představí jednotlivé oddíly formou krátkých rozhovorů s trenéry a zástupci jednotlivých sportovních subjektů. Podrobný harmonogram je na webu: www.jabloneckanedele.cz

Kontakt: SUNDISK s.r.o. - Nikola Matějcová, Mgr. Martin Bauer, 775 580 381, 485 100 500, e-mail: martin.bauer@sundisk.cz

Vytvořeno 6.9.2023 8:53:24 | přečteno 400x | Petr Vitvar
Štítky: sport
 
load