Magistrát modernizuje vozový park

, autor: archiv MMJN
29.04.2021 - Magistrát města Jablonec nad Nisou rozšířil svou flotilu automobilů o dva elektromobily Škoda Citigo iV Style. Na jejich nákup získal dotaci ve výši 360 tis. korun ze Státního fondu životního prostředí.

V dubnu zařadil jablonecký magistrát do svého autoprovozu dva nové elektromobily. „Pořizovací cena jednoho vozu byla 455 tis. korun, v loňském roce se městu podařilo získat dotaci ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci Národního programu životního prostředí ve výši 355 508 korun,“ říká vedoucí oddělení vnitřní správy Eva Peukertová s tím, že automobily budou využívané jako referentské vozy.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Vytvořeno 29.4.2021 14:17:14 | přečteno 608x | Petr Vitvar
Štítky: dotace