Kam za sklem a bižuterií čeká sedmé vydání

, autor: Kultura Jablonec, p. o.

23.03.2022 - Oblíbený leták Kam za sklem a bižuterií s mapkou kamenných obchodů čeká na své v pořadí již 7. vydání. Proto Kultura Jablonec, p. o., vyzývá majitele či provozovatele kamenných obchodů s bižuterií, sklem nebo volnými perličkami a s pevně stanovenou otevírací dobou, aby se ozvali kvůli aktualizaci letáku.

„Kontaktujte, prosím, Petru Fapšo (, tel: 775 585 061), popř. se na informace ptejte v Turistickém infocentru v Domě Scheybalových v Kostelní ulici. Uzávěrka podkladů do chystané brožury je 15. dubna,“ říká Radana Schaeferová z organizace Kultura Jablonec, p. o.

Vedoucí turistického infocentra Hana Herkommerová k výzvě dodává: „Leták je u návštěvníků Jablonce velmi oblíbený a neodmyslitelně patří k základní turistické nabídce města. Naposledy jsme jej aktualizovali v roce 2019. Od té doby došlo k několika změnám, a to i v důsledku dopadu pandemie na drobné a střední podnikatele. Impulsem pak samozřejmě je také stěhování Palace Plus do nových prostor v centru města. Věříme, že mnoho návštěvníků potěší široká nabídka této prodejny a praktická poloha jen pár minut pěšky od Muzea skla a bižuterie.“

Vytvořeno 23.3.2022 11:21:26 | přečteno 290x | Petr Vitvar
Štítky: turistika
 
load