Jablonecké očkovací centrum se otevře v pondělí

, autor: archiv MMJN

17.02.2021 - Příprava jabloneckého očkovacího centra v městské sportovní hale se chýlí ke konci. Svůj provoz zahájí centrum v pondělí 22. února v poledne.

„Příprava centra, jeho vybavení i zabezpečení běží dle plánu. Nic nebrání tomu, abychom v pondělí 22. února zahájili provoz,“ říká ředitel Nemocnice Jablonec, p.o., Vít Němeček s tím, že v těchto dnech nemocnice do centra ve sportovní hale naváží zdravotnický i nezdravotnický materiál. Ve středu 17. února už nemocnice proškoluje první skupinu administrativních pracovníků. „Jde o prvních 16 lidí, vesměs zaměstnanců společnosti SPORT Jablonec, s.r.o. Ty jsme vybrali z přihlášených zájemců proto, že u nich hrozí nejmenší riziko, že z centra odejdou, protože jejich zaměstnavatel obnoví činnost po nouzovém stavu,“ doplňuje Němeček.

Od úterý 16. února už jablonecké očkovací centrum ve sportovní hale figuruje také v centrálním registračním systému očkování, a tak se do něj klienti mohou přihlašovat. První týden od 22. do 28. února bude pro centrum zkušební, provoz zde bude od 12 do 16 hodin, jeho rozšíření očekává Vít Němeček po 1. březnu. „Vše záleží na množství vakcín,“ uzavírá ředitel jablonecké nemocnice.

Vytvořeno 17.2.2021 17:44:56 | přečteno 501x | Petr Vitvar