Jablonecká energetická nabízí pomoc původním odběratelům

, autor: Jiří Endler

27.10.2021 - Jablonecká energetická (JE) nabízí opětovné připojení všem zákazníkům, kteří se v minulosti od soustavy CZT odpojili a nyní se dostali do krizové situace v souvislosti s ukončením činnosti svých dosavadních dodavatelů plynu, či mají obavy o spolehlivost dodávek plynu. Původní zákazníky JE připojí bez vstupních investic i zbytečného papírování.

Jablonecká energetická je schopna okamžitě pomoci zejména těm odběratelům, kteří se v minulosti kvůli vysokým cenám od CZT odpojili a vybudovali si v bytových domech domovní kotelny. Právě pro tyto drobné odběratele je současná situace velmi složitá. SVJ tak mají podle obchodního manažera Jablonecké energetické Martina Kočího dvě možnosti: „Buď jednotlivé domovní kotelny v bytových domech převezme JE do správy včetně nákupu paliva, nebo bytový dům přímo připojí do sítě CZT. Bude vždy záležet na konkrétní situaci,” vysvětluje. Zájemci mohou kontaktovat obchodní oddělení JE nebo zavolat na bezplatnou zelenou linku 800 300 888, kde se dozvědí vše potřebné.

JE nabízí kompletní balíček včetně servisu a on-line dohledu dispečinku, který funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jablonecká energetická v současné době garantuje, že ceny za teplo se do konce letošního roku nezmění. Vzhledem k inflaci, situaci na trhu s plynem a rostoucím cenám komodit obecně, se ale určitému navýšení cen v příštím roce nevyhne ani JE.

„Rozhodně se ale nebude jednat o dramatické zvýšení ceny. Snažíme se, aby obyvatelé připojení na CZT měli možnost odebírat teplo za co nejpřijatelnějších podmínek,” ujišťuje Milan Kouřil, předseda představenstva JE a náměstek primátora pro ekonomiku města.

Vytvořeno 27.10.2021 13:01:32 | přečteno 447x | Petr Vitvar
Štítky: teplárenství
 
load