Jablonec sbírá projektové návrhy od veřejnosti

, autor: Petr Vitvar
08.04.2021 - Do přípravy nového strategického plánu města pro období 2021–2030 se může opět zapojit také široká veřejnost. Podruhé tak Jablonečané mohou svým názorem přispět ke tvorbě klíčového dokumentu města.

„Prostřednictvím jednoduchého formuláře chceme požádat obyvatele Jablonce o nejvýše pět projektových návrhů, které by podle nich mělo statutární město Jablonec nad Nisou do deseti let přednostně realizovat. Finanční náročnost projektu i jeho tematické zaměření jsou ponechány bez omezení,“ vysvětluje Tomáš Patočka ze společnosti Gatum Advisory, s.r.o., která pro Jablonec dokumenty připravuje.

Jednoduchý formulář je k dispozici v on-line verzi nebo ke stažení. Staženou a vytištěnou verzi je možné odevzdat osobně v informačním středisku v přízemí radnice nebo odeslat poštou na adresu Mírové nám. 19, 466 01 Jablonec nad Nisou v obálce označené heslem: Projekty – Jablonec. Elektronicky ji můžete také zaslat na e-mailovou adresu: tomas.patocka@gatum.cz

Formulář k vyplnění on-line

ikona souboruFormulář ke stažení

Podněty přijímáme do 14. května 2021.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou je zaměřený také na zavedení a rozvoj metody udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou prostřednictvím Místní agendy 21 (MA21) a město na jeho realizaci získalo dotaci z Operačního programu Zaměstnanost ve výši 2,3 mil. korun. S realizací započalo letos v březnu, hotovo má být do října tohoto roku.

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Vytvořeno 8.4.2021 9:21:44 | přečteno 843x | Petr Vitvar
Štítky: ma21
 
load