Cítíte se bezpečně, ptá se dotazník městské policie

, autor: archiv MMJN

16.12.2020 - Jablonecká městská policie (MP) usiluje o získání dotace Ministerstva vnitra ČR, kterou by použila na rozšíření a revitalizaci městského kamerového a dohlížecího systému (MKDS). K tomu však potřebuje znát názor Jablonečanů, jak ovlivňuje kamerový systém jejich pocit bezpečí. Odpovědi chce získat prostřednictvím dotazníku.

Dotazník, který poslouží ke zpracování průzkumu pocitu bezpečí jabloneckých občanů, vytvořila městská policie. „Průzkum je třeba doložit k žádosti o dotaci Ministerstva vnitra z programu Prevence kriminality na místní úrovni na rozšíření nebo revitalizaci stávajícího městského kamerového dohlížecího systému. Proto žádáme Jablonečany, aby věnovali chvíli svého času k jeho vyplnění,“ říká Tomáš Svačina, manažer prevence kriminality MP Jablonec nad Nisou.

Dotazník - Průzkum pocitu bezpečí ve vztahu k Městskému kamerovému dohlížecímu systému

Vytvořeno 16.12.2020 17:18:41 | přečteno 489x | Petr Vitvar