Čekárna na autobusovém nádraží se otevře v půli prosince

, autor: Petr Vitvar

25.11.2022 - Předprodejní místo se přesune z Eurocentra zpět do budovy na jabloneckém autobusovém nádraží. Jablonec si pronajme budovu od jejího vlastníka, společnosti BusLine. Jízdenky na městskou, příměstskou i dálkovou dopravu si zde cestující koupí od 1. února, čekárna bude k dispozici už v prosinci.

Předprodej jízdenek se přesune z Eurocentra opět na autobusové nádraží do budovy společnosti BusLine, která ji statutárnímu městu pronajme.

„Cítíme, že je nutné poskytnout cestujícím vyšší komfort na autobusovém nádraží než doposud. Tím prvním krokem bude čekárna, kam se budou moci uchýlit za nepříznivého počasí. Nově vymalovanou čistou čekárnu chceme otevřít 15. prosince a celá budova bude hned od počátku pod kontrolou městské policie,“ říká náměstek pro správu majetku Petr Roubíček s tím, že otevření pokladem předprodeje jízdenek se plánuje od 1. února 2023. Od stejného data převezme Jablonecká dopravní také správu autobusového nádraží.

Vytvořeno 25.11.2022 10:51:51 | přečteno 436x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace , mhd