Bez řidičáku, ale s velkým množstvím amfetaminu v krvi za volantem

, autor: archiv MP

15.02.2021 - Zelený Volkswagen bez zadní poznávací značky zaregistrovali strážníci jablonecké městské policie ve Vysoké ulici kolem čtvrté hodiny odpoledne, když jel ke křižovatce s ulicí Mánesova. Vůz vzbudil jejich podezření, proto jej zastavili. Řidič byl starý známý pan M. L., pravidelný to uživatel amfetaminu, který nevlastní řidičský průkaz.

„Při kontrole řidič strážníkům předložil pouze osvědčení o technickém průkazu, ze kterého bylo patrné, že technická prohlídka byla platná do roku 2014. A navíc strážníkům sdělil, že předchozí den užil amfetamin, jehož množství není schopný určit,“ řekl Tomáš Svačina, manažer prevence kriminality MP Jablonec nad Nisou.

Zatímco zadní značka na autě chyběla, ta přední patřila úplně jinému vozu než právě zelenému Volkswagenu. A tak městští strážníci přivolali hlídku Policie ČR, která si výtečníka převzala k dalšímu šetření pro podezření ze spáchání trestného činu.

Vytvořeno 15.2.2021 14:57:49 | přečteno 221x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie