Aktuální dopravní opatření

, autor: archiv MMJN

21.10.2022 - Stavební sezóna se chýlí ke konci a s ní nastávají také některá dopravní omezení nutná k dokončení projektů. Na několika místech v Jablonci nad Nisou je proto třeba dbát aktuálních dopravních opatření.

Ulice Palackého

Částečná i úplná uzavírka se od pondělí 24. do čtvrtka 27. října týká části ulice Palackého, Horní náměstí, a to chodníků i parkoviště, ulice Petra Bezruče, Antonína Dvořáka, Větrná a 28.října. Po etapách se zde bude frézovat povrch komunikací a pokládat nové asfaltové vrstvy.

Jednotlivé etapy:

• částečná uzavírka části ulice Palackého od ul. Vrchlického sady (od zastávky BUS, Jablonex) po ul. Větrná, Horní náměstí od ul. Větrná po ul. 28.října
  • částečná uzavírka v ul. 28.října od křižovatky s Horním náměstí
  • úplná uzavírka stávajícího vjezdu na parkoviště na Horním náměstí s tím, že provizorní vjezd na parkoviště bude zajištěn
  • úplná uzavírka v místech křižovatek ulice Palackého s ulicemi Petra Bezruče, Antonína Dvořáka a Větrná
  • úplně uzavřené budou v uvedeném termínu chodníky na Horním náměstí, a to od vjezdu na parkoviště po autobusovou zastávku

Ulice Průmyslová

Do 15. prosince se prodlouží uzavírka části ulice Průmyslová s odbočkami do ulic 28.října a Korejská. Důvodem je zakončení stavby dešťové kanalizace a veřejného osvětlení, rekonstrukce vodovodu a splaškové kanalizace. Uzavírky se nadále budou týkat úseku ulice Průmyslová od křižovatky s ulicí Libereckou s odbočkami do ulice Korejská a 28. října.

Mírové náměstí

Úplně uzavřený bude od 24. do 28. října jeden jízdní pruh na Mírovém náměstí, a to od křižovatky s ulicí Smetanova za přechod pro chodce. V těchto dnech se tu budou upravovat obruby u přechodu pro chodce u radnice, frézovat se bude povrch a pokládat nový. Provoz bude veden obousměrně jedním jízdním pruhem, doprava bude řízena semafory v ulicích Hasičská a Smetanova.

Ulice Kamenná

Stavební práce budou pokračovat také na dokončení stavby v ulici Kamenná od Dolního náměstí po křižovatku s ulicí Smetanova, konečný termín je stanovený na 15. prosince. Intenzivně se zde pracuje odstranění provizorního vedení vodovodu, na obrubách a zadláždění ulice.

Vytvořeno 21.10.2022 12:34:02 | přečteno 453x | Petr Vitvar
Štítky: doprava a komunikace