Jízdní řády MHD v mobilním telefonu

Pokud potřebujete mít jízdní řády MHD neustále po ruce, možná vám přijde vhod aplikace pro mobilní telefony. Program nabízí jízdní řády všech linek městské hromadné dopravy v Jablonci nad Nisou. Váš telefon však musí umět spouštět aplikace napsané v mobilní verzi jazyka Java. Nicméně existuje i verze pro Android.

MHD je aplikace pro zobrazování jízdních řádů MHD na mobilních telefonech. Nepotřebuje přístup na internet či wap, protože má veškerá data uložena u sebe. Při změně jízdního řádu je nutné program do telefonu nahrát znovu.

Základní funkcí aplikace je zobrazení zastávkového jízdního řádu v podobné formě, jako ho vídáte na zastávkách. Doplňkovými funkcemi jsou zobrazení všech spojů z jedné zastávky do druhé a zobrazení nejbližších odjezdů všech linek z dané zastávky.

Zadávání textů je přizpůsobeno možnostem mobilního telefonu s numerickou klávesnicí. Linku tedy vyberete stiskem příslušné číslice na klávesnici. Zastávku pak postupným stiskem číslic podobně jako při psaní SMS systémem T9. Aplikace je poskytována zdarma.

Další informace:

Vytvořeno 21.2.2007 15:17:59 - aktualizováno 9.2.2011 9:52:41 | přečteno 32015x | Petr Vitvar
load