Jazyková verze: CZENDEPL

Maminky pěstounky se po roce znovu sešly na radnici

Pěstounky, autor: Helena Rudolfová
19.05.2015 - Pondělí 18. května odpoledne bylo provoněné vůní gerber, malého pohoštění a milou atmosférou, kterou vnesly do obřadní síně maminky pěstounky. Na radnici je opět po roce pozval primátor města Petr Beitl spolu s náměstkem pro věci humanitní Pavlem Svobodou.

„Jako každý rok, tak i letos jsem rád, že vás tu mohu přivítat,“ zahájil setkání primátor města Petr Beitl. „Ve svém diáři vždy rád najdu chvilku na posezení s vámi, obdivuhodnými ženami, které zahrnujete láskou ty, jež ji tolik potřebují. Těším se i na povídání, kde se dozvím novinky a vyslyším vaše přání.“ Za zodpovědný přístup, péči a lásku, kterou dávají dětem, poděkoval také náměstek primátora Pavel Svoboda.

Pěstounky se se členy vedení města scházejí vždy jednou do roka u příležitosti Dne matek, aby u malého pohoštění probraly radosti i strasti péče o děti, které z různých důvodů nemohou vyrůstat se svojí biologickou rodinou. Vedení města se vždy snaží těmto maminkám co nejvíce pomoci, protože si jejich práce velmi váží. Po dvou hodinách příjemného posezení odcházely usměvavé maminky s kytičkou spokojeně domů za „svými“ ratolestmi.

19.5.2015 8:13:36 | přečteno 963x | Petr Vitvar

Zprávy 2015

Jablonec nad Nisou - znak města
Magistrát města Jablonec nad Nisou