Jazyková verze: CZENDEPL

Jablonecký primátor nezapomněl na maminky ani letos

Primátor Petr Beitl v porodnici, autor: Markéta Hozová
13.05.2015 - Ke Dni matek přišel o druhé květnové neděli novopečeným maminkám v jablonecké porodnici popřát a předat malý dárek primátor města Petr Beitl.

Stejně jako vloni přinesl primátor do porodnice kosmetické balíčky, květiny se do nemocnice totiž nosit nesmí. Na oddělení obdaroval 22 maminek. Ve svátek matek jsem symbolicky zvolil místo, kde se ženy matkami stávají,“ vysvětloval primátor, který při této příležitosti zavítal do porodnice už počtvrté.

„Máme skoro plno, bouřka je u nás vždy znát,“ prozradila usměvavá sestřička a připomněla rozmarné počasí. Všechny maminky si péči v jablonecké porodnici pochvalovaly, jedna z nich přijela dokonce až Mladé Boleslavi. „Jablonecká porodnice má dobré jméno, velký podíl na tom mají zdejší sestry a lékaři, za to jim patří můj dík,“ nezapomněl Petr Beitl ani na nemocniční personál.

Členové vedení města nezapomínají ani na další maminky. Například náměstek primátora Pavel Svoboda oslavil svátek matek se seniorkami ze Svazu důchodců v rámci tradičního posezení s kulturním programem, který připravili žáci jablonecké ZUŠ v pondělí 11. dubna.

Na pondělí 18. května pozval primátor Beitl u příležitosti Dne matek k neformálnímu posezení a pohoštění do obřadní síně i maminky jabloneckých pěstounských rodin.

13.5.2015 17:12:22 | přečteno 893x | Petr Vitvar

Zprávy 2015

Jablonec nad Nisou - znak města
Magistrát města Jablonec nad Nisou